10 Populārākie bezmaksas kursi no vadošajām PASAULES UNIVERSITĀTĒM

10 Populārākie bezmaksas kursi no vadošajām PASAULES UNIVERSITĀTĒM

Linkedtoskills.com piedāvā jums iepazīties ar 10 populārākajiem bezmaksas kursiem no vadošajām PASAULES UNIVERSITĀTĒM

bezmaksas-kurss-Successful-Negotiation-Essential-Strategies-and-Skills

Mēs visi sarunājamies/diskutējam ikdienā. Personīgā līmenī mēs sarunājamies/diskutējam ar draugiem, ģimeni, saimniekiem, mašīnu pārdevējiem, darviniekiem. Sarunas/diskusijas ir arī atslēga uz veiksmīgu biznesu. Neviens bizness nevar izdzīvot bez peļņu nesošiem darījumiem. Uzņēmumos, sarunu/diskusiju vadīšanas prasmes var Jūs virzīt uz nākamo soli karjeras attīstībā.

bezmaksas-kurss-Stanford-Introduction-to-Food-and-Health

Šajā kursā, klausītājiem tiks sniegta informācija un praktiskas prasmes, kas nepieciešamas, lai sāktu optimizēt veidu, kā tie ēd. Šis kurss mainīs fokusu no uzturvērtībām un kustībām uz praktiskākām diskusijām par reālu pārtiku un vidi, kādā mēs to patērējam. Beidzot šo kursu, klausītājiem būs rīki, kas tiem nepieciešami lai saprastu atšķirību starp pārtiku, kas uzlabo veselību un pārtiku, kas to bojā. Papildus, tiks prezentēta pārliecinošs pamatojums, lai atgrieztos pie vienkāršas mājās gatavošanas, kā būtiskas daļas, lai nodrošinātu ilgāku un veselīgāku dzīvi.

bezmaksas-kurss-Brand-Management-Aligning-Business-Brand-and-Behaviour

Šī kursa mērķis ir mainīt domāšanu par zīmolu kā organizācijas vizuālo identitāti (piemēram, logo) un izskatu (patērētāja asociācijas par zīmolu) uz pieredzi ar “mirkļiem, kam ir nozīme” patērētāja pieredzē un līdz ar to, to nodrošina cilvēki visā organizācijā. Zīmoli, līdz ar to, nav tikai ārējs solījums patērētājiem, bet veids kā īstenot biznesa stratēģiju ar iekšēju zīmola vestu uzvedību un kultūras maiņu.

bezmaksas-macibas-interneta-Child-Nutrition-and-Cooking

Ēšanas paradumi, kas tiek uzsākti bērnībā, ietekmē veselību un labsajūtu dzīves garumā. Ēšanas kultūra pēdējo dekāžu laikā ir būtiski mainījusies, it īpaši tajās pasaules daļās, kur apstrādāta pārtika dominē ikdienas patēriņā. Šis kurss pārbauda mūsdienu bērna uzturu un ģimeņu pieņemto lēmumu ietekmi. Veselības riski, kas tiek saistīti ar pārēšanos bērnībā arī tiek apskatīti. Dalībnieki uzzinās, kas veido veselīgu ēdienkarti bērniem un pieaugušajiem un kā pagatavot vienkāršas, garšīgas maltītes, ar mērķi iedvesmot gatavot mājās ilgtermiņā.

kursi-bez-maksas-Seeing-Through-Photographs

Šī kursa mērķis ir apskatīt plaisu starp fotogrāfiju apskatīšanu un patiesu saprašanu, parādot ideju, pieeju un tehnoloģiju dažādību, kas ietekmē to veidošanu. Šajā kursā Jūs cieši aplūkosiet fotogrāfijas no The Museum of Modern Art kolekcijas un dzirdēsiet dažādas perspektīvas par to, kas ir fotogrāfija un kā fotogrāfijas ir tikušas izmantotas gandrīz 180 gadu garumā: kā mākslas izpausmes veids, kā rīks zinātnei un izpētei, kā dokumentācijas instruments, kā arī kā komunikācijas un kritikas izteikšanas veids mūsu pieaugošajā vizuālajā kultūrā.

Creative-Thinking-Techniques-and-Tools-for-Success

Šodienas mainīgajos apstākļos, spēja domāt radoši un inovatīvi ir būtiska prasme. Šis kurss iepazīstinās Jūs ar uzvedībām un tehnikām, kas sekmēs Jūsu radošumu. Dažas no tehnikām paredzētas individuālai lietošanai, dažas – darbam grupās, dodot iespēju izmantot vairāku prātu spēku. Jūs varat izvēlēties kuri no rīkiem vai tehnikām noder Jūsu interesēm un vajadzībām.

Nutrition-and-Lifestyle-in-Pregnancy

Uzturs un dzīvesveids grūtniecības laikā piedāvā pārskatu par pēdējiem zinātniskajiem pētījumiem un starptautiskajām rekomendācijām dažādiem ar uzturu saistītiem aspektiem un grūtniecības rezultātiem. Nodrošināt veselīgu uzturu un dzīvesveidu pirms un grūtniecības laikā ir viens no labākajiem veidiem, kā atbalstīt veselīgu attīstību vēl nedzimušajam bērnam. Tiks apskatīts kā veselīgs uzturs un dzīvesveids ideālajā gadījumā būtu sasniegts pirms ieņemšanas un kādas konsultācijas pirms ieņemšanas būtu jāsaņem.

Everyday-Parenting-The-ABCs-of-Child-Rearing

Ikdienas audzināšana dos pieeju uzvedību mainošiem rīkiem un tehnikām, kas padarīs Jūsu ikdienu mājās vieglāku, tā kā jūs attīstīsiet uzvedības, ko jūs gribētu redzēt savā bērnā. Kurss nodrošina soli pa solim instrukcijas un demonstrācijas, lai uzlabotu Jūsu sadarbību ar bērniem un pusaudžiem. Starp daudzām tehnikām, Jūs iemācīsieties, kā pat nelielas izmaiņas kā balss tonis un pārfrāzēšana var novest līdz lielākai piekāpībai. Kurss arī apskatīs vairākus nepareizus audzināšanas priekšstatus un neefektīvas stratēģijas, kas bieži tiek izmantotas.

The-Science-of-Training-Young-Athletes

Šajā kursā ir apkopota praktiska zinātniska informācija par sportu, kas nodrošinās jauniešu treneriem un vecākiem praktisku ieskatu pediatriskā sporta zinātne, lai veiksmīgi noturētu jaunos atlētus un attīstītu viņu sporta potenciālu, izvairoties no savainojumiem un pārslodzes.

Leadership-in-21st-Century-Organizations

Šajā kursā Jūs ceļosiet kopā ar Jim Barton, jauno Santa Monica Aerospace izpilddirektoru. Jim darbs nav viegls – jāatgūst investoru uzticība pēc grāmatvedības skandāla, jāpārveido uzņēmuma kultūra, lai kļūtu par globālu konkurentu; viņam jātiek gala ar vadības izaicinājumiem no stratēģijas īstenošanas, darbinieku iedvesmošanas līdz ētiskas darbības uzturēšanai. Šis provokatīvais kurss nodrošinās Jūs ar ieskatiem, kas ir nepieciešami, lai spētu darboties strauji mainīgajā biznesa vidē.

%d bloggers like this: