Ričarda Brensona ieteiktās TOP 16 grāmatas iedvesmai un izaugsmei

Ričards Brensons ir pierādījis, kā cilvēka spējām un iztēlei robežu nav, ja vienīgi viņš ir pietiekoši uzņēmīgs un ir gatavs neatteikties no savām idejām pat vislielāko grūtību priekšā. Tomēr arī Ričards Brensons meklē avotus, kur smelties idejas un iedvesmu. Ja vēlies uzzināt, kuras ir Ričarda Brensona iecienītākās grāmatas, kas palīdzējušas viņam augt kā personībai, pilnveidot sevi un atvērt jaunus horizontus – iepazīties ar viņa izveidoto 16 grāmatu izlasi, kuras viņš iesaka izlasīt ikvienam.

Originals, Adam Grant. Mēs zinām, ka tādus ģēnijus, kā Bēthovenu, Šekspīru, Edisonu un citus, neviens nevar pārspēt, vai ne? Nepareizi, šī grāmata ir uzrakstīta tieši tāpēc, lai tu, kā lasītājs, varētu mainīt savu skatījumu uz pasauli. Originals ir grāmata par to, kā cilvēkiem popularizēt idejas un atbalstīt netipisku domāšanu. 

Mao: The Untold Story, Jung Chan. Grāmatā tiek rakstīts par Mao Zedong, bijušo Ķīnas valdnieku. Par viņa dzīvi un viņa panākumiem.

The Dice Man, Luke Rhinehart. Klasika, kas var pat izmainīt tavu dzīvi. Lasot šo grāmatu, var atklāt filozofiju par cilvēka noslēpumaino vēlmi vienmēr būt pārsteigtam.

In-N-Out Burger, Stacy Perman. Grāmata ieslīgst dziļās detaļās par spēku, kas ir milzu uzņēmumam In-N-Out Burgers.

The Meaning Of The 21st Century, James Martin. Autors raksta ar kādiem izaicinājumiem šobrīd saskaras mūsu planēta un piedāvā praktiskus padomus vairākām problēmām.

New Power, Jeremy Heimans un Henry Timms. Grāmata par uzņēmumiem, politiku un sabiedrību.

Mandela’s Way: Fifteen Lessons on Life, Love and Courage, Richard Stengel. Grāmatas nosaukums jau ieskicē vīziju par ko šī grāmata ir. Šajā grāmatā ir noķerts šī brīnišķīgā cilvēka gars, un, grāmata iedvesmo mums ieskatīties sevī un vairāk novērtēt, kas mums jau pieder.

Winners, Alastair Campbell. Autors ļauj saprast lasītājiem, kādas ir nepieciešamās sastāvdaļās, lai viņu dzīves vīzijas piepildītos.

Start With Why, Simon Sinek. Autors skaidro savā grāmatā, ka cilvēki un organizācijas bieži vien nesaprot kāpēc viņi dara to, ko viņi dara. Tāpēc, ja tevi arī piemeklē šāda problēma, tad noteikti izlasi šo grāmatu!

A Brief History of Time, Stephen Hawking. Grāmatā ir aprakstītas daudzas lietas par zinātni, sākot jau pirms pāris 100 gadiem, līdz pat mūsdienām. 

Wild Swans: Three Daughters of China, Jung Chang. Drosme un mīlestība – šīs vērtības tiek aprakstītas šajā lieliskajā memuārā. Grāmata ir par Jung Chang vecmāmiņu, autores meitu un viņu pašu.

Black Box Thinking, Matthew Syed. Kāpēc vairākums cilvēku nekad nemācās no savām kļūdām, bet daži mācās? Grāmatas mērķis ir mudināt cilvēkus pieņemt izaugsmes domāšanas veidu.

Tales of the Unexpected, Roald Dahl. Grāmata ar interesantiem stāstiem, kas noteikti atstāj spēcīgu iespaidu vēl ilgi pēc tās izlasīšanas.

Cosmos, Carl Sagan. Šajā grāmatā zinātne ir savienota ar filozofiju, noskaidrojot – kā izveidojās kosmoss un tā evolūcija.

Happiness: A Guide to Developing Life’s Most Important Skill, Matthieu Ricard. Kas ir laime? Šajā revolucionārajā grāmatā ir atbildes uz visādiem jautājumiem par laimi. Droši, izlasi!

Losing My Virginity, Richard Branson. Izaicinājumiem un piedzīvojumiem bagāta grāmata ar personīgiem un biznesa izdzīvošanas stāstiem.

Vai kāda no šīm grāmatām lika tev aizdomāties un ieinteresēja vairāk? Šis miljardieris izlasa vairākas grāmatas gadā un katru reizi, kad viņš grāmatā atrod kaut ko vērtīgu, viņš to atzīmē un pieraksta, kā viņš to varētu izmantot, lai viņa dzīve kļūtu labāka. Tā mums visiem vajadzētu darīt. Kura būs pirmā grāmata, kuru izlasīsi?

%d bloggers like this: