Kursi par pieejamām cenām / bezmaksas kursi

Meklē veidu kā papildināt zināšanas, bet nav laika apmeklēt seminārus? Tiešsaistes kursi ir iespēja, ko mūsdienās izmanto cilvēki, kuri augstu vērtē savu laiku un vēlas jaunas zināšanas apgūt brīdī un veidā, kas viņiem ir ērts un pieejams.

Tiešsaistes kursi ir veids, kas ļauj nesēdēt garas stundas lekciju solā, bet ātri un efektīvi apgūt tieši to mācību saturu, kas nepieciešams personīgajai izaugsmei vai karjeras attīstībai.
Izklausās vienkārši? Jā, tā tas arī ir! Galvenais ir izvēlēties tēmu un atrast tādu mācību kurus portālu, kas visprecīzāk atspoguļo un piedāvā ko tādu, kas tev ir vajadzīgs.
Zemāk esam apkopojuši informāciju par tiem mācību kursu portāliem, kas piedāvā iespēju mācīties bez maksas vai piedāvā kursus par pieejamām cenām! Izpēti piedāvājumu un piesakies savam pirmajam kursam jau šodien!

Coursera ir līderis  tiešsaistes kursu jomā, piedāvājot grādus un sertifikātus no augstākajām augstākās izglītības iestādēm visā pasaulē, kā arī vienreizējus kursus tiem, kuri vēlas papildināt vai paplašināt zināšanas vienā jomā. Atklājiet karjeras izaugsmes kursus no tādām pasaules klases universitātēm kā Ilinoisas Universitāte, Jēla un Londonas Universitāte. Coursera tika dibināts 2011. gadā un kursus ir apmeklējuši vairāk kā 47 miljoni studentu.  

Apgūstiet jaunākās prasmes: biznesa analītika, grafiskais dizains, Python un citur. Kļūsti par profesionāli nozarē -tādās jomās kā IT, AI un mākoņtehnoloģija. Iegūsti sertifikātu vai grādu.

edX –  plašs tiešsaistes kursu nodrošinātājs – vairāk kā 2400 kursi – sākot ar kīniešu valodas apguvi – beidzot ar Python programmēšanu un elektro mašīnbūves. EdX rīko tiešsaistes universitātes līmeņa kursus visdažādākajās jomās.  Daļa kursu ir bezmaksas. EdX veic pētījumus par mācīšanos, pamatojoties uz to, kā studenti  izmanto šo platformu.

Udemy – Udemy ir tiešsaistes mācību platforma, kas izstrādāta, lai palīdzētu studentiem mācīties no pieredzējušiem profesionāļiem. Uzņēmuma platforma piedāvā iespēju iegādāties abonementu, kas nodrošina piekļuvi biznesa kursu kolekcijai, ļaujot studentiem apgūt jaunas prasmes pašmācības ceļā, bet pasniedzējiem dodot iespēju dalīties savās zināšanās ar pasauli. Visus kursus sagatavo attiecīgās jomas profesionāļi un viņi paši piedalās kursu īstenošanā. Daudzi kursi tiek piedāvāti bez maksas. Udemy nodrošina piekļuvi visiem saviem kursiem visa mūža garumā.

Alison –  bezmaksas tiešsaistes izglītības platforma, kas galvenokārt koncentrējas uz prasmēm, kuras pielietot darba vidē. Tajā ir 11 miljoni reģistrēti studenti, 1,5 miljoni absolventu. Vietnē ir vairāk kā 1000 kursi, kuri no 2017. gada decembra ir pieejami bez maksas.

Udacity – bezpeļņas izglītības organizācija, kuru dibinājuši Sebastians Thrūns, Deivids Stīvenss un Maiks Sokolskis, piedāvājot apjomīgus tiešsaistes kursus. Udacity sadalās 5 nozarēs: datu zinātne, mākslīgais intelekts, programmēšana, autonomas sistēmas un mākoņdatošana.

General Assembly  –  piedāvā apmācības gan studentiem, gan kompānijām, kas vēlas uzlabot savu darbinieku zinības. Piedāvā: programmatūras inženierija, datu analīzi, UX  dizainu,  digitālo mārketingu, HTML5, CSS3, JavaScript u.c. Mācības iedalās 3 kategorijās:Pilna laika – Izaicini sevi un maini savu karjeru, izmantojot 10–13 nedēļu  mācību programmu.
Nepilna laika – Uzlabojiet savu profesionālo potenciālu. Apgūstiet prasmes savā brīvajā laikā:  vakara, nedēļas nogales vai 1 nedēļas paātrinātos kursos.
Online – Mācieties jebkurā līmenī, jebkur. Iegūstiet pilna laika apmācību un elastīgas nepilna laika nodarbības.
Maksājiet vēlāk, uzziniet tūlīt. Izmantojot programmu GA Catalyst, jūs varat bez maksas veikt pilna laika GA kursu, pēc tam atmaksāt mācību summu ikmēneša maksājumos.

Skillshare – amerikāņu tiešsaistes mācību komūna cilvēkiem, kuri vēlas mācīties no izglītojošiem video. Lielākā daļa kursu ir vērsti uz mijiedarbību, nevis statiskām lekcijām. Galvenais kursu mērķis ir mācīšanās procesā, pabeigt kādu no izvēlētajiem projektiem. Skillshare piedāvā tādus kursus kā: animācijas, dizains, ilustrācija, dzīvesstils, foto/video u.c

Codecademy  – tiešsaistes interaktīva platforma, kas piedāvā bezmaksas kodēšanas klases 12 dažādās programmēšanas valodās, ieskaitot Python, Java, JavaScript, Ruby, SQL, C ++, Swift un Sass, kā arī markup  valodas HTML un CSS
Izvēlieties, ko mācīties: Sākot ar vietņu izveidi un beidzot ar datu analīzi, izvēle ir jūsu ziņā.
Mācies darot: Neatkarīgi no jūsu pieredzes līmeņa, jūs uzrakstīsit reālu, darba kodu minūtēs.
Saņemiet tūlītēju atgriezenisko saiti: Jūsu kods tiek pārbaudīts, tiklīdz to iesniedzat, tāpēc jūs vienmēr zināt, vai esat uz pareizā ceļa.
Pielietojiet mācīšanos praksē: Pielietojiet savas mācības reālos projektos un pārbaudiet savas zināšanas ar individuālām viktorīnām.
Tiec pie sava sapņu darba: Kodēšanas prasmes nekad nav bijušas tik pieprasītas. Uzziniet visu, kas jums nepieciešams, lai karjeru paceltu nākamajā līmenī.

Plural Sight – uzņēmums specializējas neskaitāmās tehnoloģiju jomās: programmatūras izstrāde, IT operācijas, dati, informācija un kiberdrošība, bizness, arhitektūra un celtniecība, un ražošana un dizains.

Futurelearn is a U.K. company that offers extensive profile courses, most of which you can join without charge, while you’ll need to separate from $59 for a training certificate. Short online courses ligst 2 to 3 weeks – about 3 hours a week.
Futurelearn offers: Business Governance, Creative Arts and Media, Health Care and Medicine, History, IT and Computer Science, Language, Literature, Nature and Environment, Politics, Psychology and Mental Health, Science, Engineering and Math, Study Skills

%d bloggers like this: