Grāmatas biznesa veidošanai internetā

Mūsdienās internets vairs nav tikai izklaides vai brīvā laika pavadīšanas vieta. Tā ir iespēja veidot un attīstīt savu uzņēmējdarbību. Tā ir iespēja izmantot savas zināšanas un prasmes, lai palīdzētu miljoniem citu cilvēku pasaulē, vienlaicīgi spējot gūt galvu reibinošus ienākumus. Ja vēlaties uzzināt, kā sākt biznesu internetā vai kā to attīstīt iepazīstieties ar zemāk esošo grāmatu piedāvājumu un sāciet būvēt savu interneta biznesu jau šodien! 

You Are A Badass At Making Money grāmatā var atrast informāciju kā finanšu pārpilnība ietekmē jūsu prātu. Viss ir atkarīgs no iekšējā darba ar sevi, autore Jen Sincero tā uzskata.

Gramatā The $100 Startup, ko uzrakstījis Chris Gullebeau tiek skatīts, kā nopelnīt tik daudz, cik tu nopelnītu darbā, kurā strādātu 8 stundas dienā. Bet āķis tāds – nopelnītu ar saviem nosacījumiem. Kur un kā vēlētos.

Nākamā grāmata, The Entrepreneur Mind, stāsta par noderīgam dzīves mācībām, lai sakārtotu savu domāšanas veidu. Šīs izcilās grāmatas autors ir Keniv D. Johnson.

Piektā grāmata – Buyology, Martin Lindstrom. Buyology  ir grāmata par meliem un patiesību, kāpēc cilvēki vēlas kaut ko pirkt. Kā interneta uzņēmējam, ir svarīgi zināt, ko un kāpēc klienti iepērkās. 

Launch ir grāmata, kurā tiek aprakstīta izcila formula, lai veiksmīgi kaut ko uzsāktu. No šīs grāmatas var iemācīties visu, kas vajadzīgs, lai izveidotu veiksmīgu zīmolu. Launch autors ir Jeff Walker.

Angela Duckworth ir sarakstījusi grāmatu Grit. Šī grāmata sniedz fantastisku iespēju saprast, ka apvienojot neatlaidību un centību kopā ar aizraušanos, var sasniegt ilgtermiņa mērķi. Šo visu autore ir ļoti smalki un detalizēti aprakstījusi savā grāmatā.

Grāmata Deep Work ir par produktivitāti šajā laika pārņemtajā laikmetā. Cal Newport, grāmatas autors, uzsver, cik svarīgi ir koncentrēties uz svarīgo. 

Nevar būt tāds saraksts ar labākajām grāmatām interneta uzņēmējiem, nepieminot Doctom Secrets. Autors Russell Brunson ir uzrakstījis, kā izveidot interneta uzņēmumu, ja tu esi ‘jauniņais’ šajā nozarē, vai arī, ja esi ‘veterāns’.

Nākamā grāmata, kura jāpiemin, ir Crushing it!, ko sarakstījis Gary Vaynerchuk. Šajā grāmatā var sameklēt visu nepieciešamo par interneta uzņēmējiem. Grāmatā ir sarakstīti vairāki izcili un izdevušies uzņēmēju stāsti. Grāmata, kuru vērts izlasīt!

Vienpadsmito šī saraksta grāmatu ir sarakstījis Jonah Berger. Tā ir Contagious. Šī grāmata tika pasludināta par vienu no labākajām tirgošanās grāmatām, pirms dažiem gadiem. Grāmatā var atklāt, kāpēc dažas lietas internetā kļūst ļoti ātri populāras.

Nir Eyal, grāmatas Hooked autors, savā grāmatā ir aprakstījis, kā izveidot produktus, lai pircēji to vēlētos pirkt un vēlreiz pirkt. Kā produkti ietekmē pircēju? Izlasi Hooked un noskaidro!

The Lean Startup ir grāmata par to, kā ietekmēt cilvēku, lai viņš veidotu izcilu biznesu. Autors Eric Ries prefekti ilustrē formulu, kā uzņēmēji var veikt ātrākus, labākus un precīzākus lēmumus. 

Grāmatas This Is Marketing autors Seth Godin ir sarakstījis perfektu ceļvedi, lai sasniegtu veiksmīgu interneta uzņēmumu. 

Thrive ir grāmata, kurā var atrast autores Arianna Huffington personīgos un detalizētos ieteikumus, kā pašam izveidot definīciju vārdam ‘veiksme’.

Pēdējā, bet ne mazāk svarīgākā grāmata ir The Power Of Broke, Daymond John. Grāmatā ir stāstīts par viņa paša pieredzi. Šī grāmata ir domāta cilvēkiem, kuri domā, ka visas viņu problēmas pazudīs tikai tad, ja būs nauda. Interesanti, vai ne?

Kā jums patīk šīs grāmatas? Kuras 3, no šīm minētajā grāmatām, tu izlasīsi vispirms? Un atceries - nekad nav par vēlu, lai uzsāktu interneta uzņēmumu!

%d bloggers like this: