kapec macities internetā

Kāpēc mācīties?

Nepārtraukta mācīšānās, sevis pilnveidošana visa mūža garumā daļai nu jau ir kļuvusi par pašsaprotamu lietu. Tā ir būtiska neatkarīgi no vecuma vai izglītības līmeņa. 

Ja runājam par profesionālajām mācībām – darba vide nepārtraukti mainās, parādās jauni amati un jomas, kurus nevar apgūt akadēmiskajā izglītībā. Tehnoloģijas, rīki un pieejas visās jomās nepārtraukti attīstās, radot nepieciešamību regulāri uzturēt savas zināšanas un prasmes atbilstošā līmenī, lai kāptu pa karjeras kāpnēm un ieņemtu labāku amatu, bet gan – lai spētu kvalitatīvi un efektivi veikt esošos darba pienākumus un nepaliktu “aizmugurē”.

Savukārt, ja skatamies vairāk no personības attīstības viedokļa – kāda sava hobija attīstīšana vai pilnīgi jauna apgūšana ir vienkāršāka, kā jebkad. Tu vari bagātināt savu ikdienu apgūstot fotogrāfēšanas pamatus, jaunu valodu, vai kādas valsts kultūru.

Savukārt, ja tu esi darba meklējumos (vēlies mainīt karjeru, esi nupat pabeidzis studijas) papildus kursi var noderēt vēlamā amata iegūšanā.

%d bloggers like this: