Kāpēc vecāka gadagājuma cilvēkiem izglītība ir svarīga - un kā to sākt?

Kāpēc vecāka gadagājuma cilvēkiem izglītība ir svarīga – un kā to sākt?

Kāpēc vecāka gadagājuma cilvēkiem izglītība ir svarīga - un kā to sākt?

Tiekšanās pēc zināšanām ir skaista lieta. Ja vien cilvēks nav pilnīgi iegrimis biznesā vai arī atrodas sociālā aprūpē, izglītība izraisa zinātkāri un liek mums izmantot mūsu visspēcīgāko muskuli: prātu. Un netrūkst pētījumu, kas liecina, cik svarīgi ir saglabāt prāta asumu un nekad nepārstāt mācīties; mūžizglītība ir saistīta ar uzlabotu kognitīvo funkciju, veselīgu emocionālo labsajūtu un pozitīvu sevis uztveri.

Izglītība stimulē reālu izaugsmi

Kad jūs uzzināt kaut ko jaunu, jebkurā vecumā jūsu smadzenes ražo jaunas šūnas un veido jaunus savienojumus. Viss process, protams, ir nedaudz sarežģītāks un tehniskāks, jo burtiski simtiem savienojumu vienlaikus veidojas, darbojas un mirst, taču pētījumi ir parādījuši, ka gados vecākiem cilvēkiem, kuri turpina mācīties, ir mazāka iespēja saslimt ar demenci vai Alcheimera slimību. Turklāt izaicinājums sev ar jaunu mācību priekšmetu var būt ļoti noderīgs.

Kad esat iesaistījies kādā tēmā un jūtaties veiksmīgs savā darbā, jūsu smadzenes faktiski ražo dažas tās pašas ķīmiskās vielas kā iemīlēšanās – lai gan, godīgi sakot, varbūt tas nav tik intensīvi. Jebkurā gadījumā izglītība vēlākā dzīvē ir veids, kā veidot reālu emocionālu saikni ar jaunu pieredzi un informāciju, un šīs jūtas var pozitīvi ietekmēt to, kā jūs uztverat citas aktivitātes savā ikdienā.

Jūs nekad neesat pārāk vecs, lai uzzinātu kaut ko jaunu

Viens izplatīts nepareizs priekšstats par mācīšanos turpmākajā dzīvē ir tas, ka vecāki pieaugušie nevar būt lieliski studenti. “Vecam sunim nevar iemācīt jaunus trikus,” viņi joko. Bet tā vienkārši nav taisnība. Protams, seniori to vienmēr ir zinājuši, bet tagad mums ir arī zinātne, kas to pamato. Kaut arī jaunāki prāti ir ātri un ātrāk aptveroši, spēj radīt jaunas idejas, zinātnieki ir atklājuši, ka gados vecāki cilvēki ir vairāk refleksīvi un filozofiski. Teiktais nenozīmē, ka jaunāki cilvēki nav labāki studenti vai labāki domātāji, viņi vienkārši lietas apstrādā citādi.

Mācīties var vairāk nekā tikai vienā veidā

Ja jums ir bažas par iekļaušanos klases telpā, var būt noderīgi zināt, ka parasti ir trīs mācīšanās veidi, un jūs, iespējams, esat darījis divus no tiem gadiem ilgi. Izglītība var būt formāla (oficiāla), neformāla un neoficiāla.

 • Oficiālais mācību veids parasti ir visnopietnākais, rezultātā iegūstot akreditācijas datus vai grādu. Tas būtu tradicionāls un ļoti tiešs veids, kā tuvoties mūžizglītībai.
 • Neformālā izglītība tiek piedāvāta grupas apstākļos, īpašā mācību vidē, taču tā ne vienmēr nodrošina oficiālu sertifikātu vai kādu balvu. Te viss ir atkarīgs no pašmotivācijas.
 • Neoficiālā mācīšanās ir kaut kas mums visiem pazīstams, bet mēs pat nenojaušam, ka tas notiek – mācāmies no mūsu pieredzes. Šī ir neapzināta informācijas vākšana, ko lielākā daļa cilvēku dara visu mūžu.

Ir svarīgi paturēt prātā, ka parasti vecāka gadagājuma pieaugušo izglītības programmas parasti attiecas uz formālu un neformālu mācīšanos, lai gan ir daudz ko teikt par to, kā izaicināt sevi ar jaunu pieredzi jebkurā vecumā.

Tātad, paturot to visu prātā, rīkojieties šādi:

 1. Ja jau kādu laiku esat apmeklējis kādu semināru vai izgājis kursu, var būt satraucoši pāriet atkal uz jaunu mācību priekšmetu. Nomāciet savu nemieru, atrodot veidus, kā apgūt labāk kaut ko tādu, ko jūs jau zināt vai mīlat. Pārvērtiet savu vaļasprieku par pētījuma objektu. Ja gleznošana ir jūsu aizraušanās, ieskatieties dažās mākslas vēstures nodarbībās. Varbūt jums patīk dārzkopība? Apgūstiet kaut ko no lauksaimniecības programmas. Šo sarakstu var turpināt un turpināt, taču kopumā vienmēr ir veids, kā uzzināt vairāk par lietām, ko darāt katru dienu.
 2. Kad jums ir ideja par priekšmetiem, kurus vēlaties izpētīt, padomājiet, kāds mācību veids jums būs vislabākais. Noteikti ir liela atšķirība starp darba apjomu, ko jūs ieguldītu nedēļas grāmatu kluba diskusijās, salīdzinot ar maģistra darbu angļu valodā. Paturiet prātā, ka mūžizglītības mērķis nav vienmēr kaut kas tāds, ko var izmērīt. Tālākizglītība bieži vien ir daļa no veiklā prāta saglabāšanas, nevis jaunas karjeras sākšanas.
 3. Visbeidzot, apskatiet veidus, kā uzlabot savu mūžizglītības pieredzi. Padariet to sabiedrisku, aicinot draugus vai tuviniekus pieteikties kopā ar jums – vai padariet to par draudzīgu konkursu par to, kurš var iegūt augstākas pakāpes. Nebaidieties arī izkļūt no savas kopienas. Paturiet prātā arī iespēju mācīties attālināti vai e-vidē, tādējādi mācoties nesasteigti sev piemērotā tempā un apjomā. Studijas pensijas vecumā var būt  aizraujošas!

Ielauzieties jaunā jomā, piemēram, informācijas tehnoloģijā vai datu zinātnē. Lai sāktu, nav nepieciešama iepriekšēja pieredze.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties sākt jaunu karjeru vai mainīt pašreizējo, Coursera profesionālie sertifikāti palīdz jums kļūt gataviem darbam. Mācieties savā tempā, kad un kur jums ir ērtāk. Reģistrējieties šodien un izpētiet jaunu karjeras ceļu, izmantojot 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Jebkurā laikā varat pārtraukt mācīšanos vai pārtraukt abonementu.

Praktiski projekti

Izmantojiet savas prasmes ar praktiskiem projektiem un izveidojiet portfeli, kas potenciālajiem darba devējiem parāda jūsu gatavību darbam. Lai nopelnītu sertifikātu, jums būs veiksmīgi jāpabeidz projekts (-i).

Nopelniet karjeras akreditācijas datus

Pabeidzot visus programmas kursus, jūs nopelnīsit sertifikātu, ko koplietot ar savu profesionālo tīklu, kā arī piekļūt karjeras atbalsta resursiem, lai palīdzētu sākt jaunu karjeru. Daudziem profesionālajiem sertifikātiem ir nolīgšanas partneri, kas atzīst profesionālā sertifikāta akreditācijas datus, un citi var palīdzēt sagatavoties sertifikācijas eksāmenam. Plašāku informāciju varat atrast tālāk publicētās atsevišķās profesionālā sertifikāta lapās.

5 bezmaksas kursi kas varētu ieinteresēt mūžizglītības apguvējus

5 bezmaksas kursi kas varētu ieinteresēt mūžizglītības apguvējus.

1. Mašīnmācība (Machine Learning), ko piedāvā Stenfordas universitāte.

Mašīnmācība ir mākslīgā intelekta (AI) apakšnozare, kurā izstrādā algoritmus, kas ļauj datoram uzlabot lēmumu pieņemšanu, pamatojoties uz dažādiem datiem. Pēdējās desmitgades laikā mašīnmācība mums ir devusi bezpilota automašīnas, praktisku runas atpazīšanu, efektīvu meklēšanu tīmeklī un ievērojami uzlabotu izpratni par cilvēka genomu. Mašīnmācība mūsdienās ir tik izplatīta, ka jūs to droši vien izmantojat desmitiem reižu dienā, to nezinot.

Šis kurss sniedz plašu ievadu mašīnmācībā, datu apstrādē un statistikas modeļu atpazīšanā. Tēmas ietver: (1) uzraudzīta mācīšanās (parametru / neparametriski algoritmi, atbalsta vektoru mašīnas, kodoli, neironu tīkli). (2) Nepārraudzīta mācīšanās (kopu veidošana, dimensiju samazināšana, ieteikumu sistēmas, padziļināta mācīšanās). (3) Labākā prakse mašīnmācībā (neobjektivitātes / dispersijas teorija; inovāciju process mašīnmācībā un AI). Kurss arī izmantos daudzus gadījumu pētījumus un lietojumprogrammas, lai jūs arī uzzinātu, kā mācīšanās algoritmus pielietot viedo robotu veidošanā (uztvere, vadība), teksta izpratnē (meklēšana tīmeklī, pret surogātpastu), datorvīzijā, medicīnas informātikā. , audio, datu bāzu ieguve un citas jomas.

2. Labklājības zinātne (The Science of Well-Being)Jēlas universitāte

Šajā kursā jūs iesaistīsities virknē izaicinājumu, kuru mērķis ir palielināt jūsu pašu laimi un veidot produktīvākus ieradumus. Gatavojoties šiem uzdevumiem, profesore Lorija Santosa atklāj maldīgus priekšstatus par laimi, kaitinošām prāta iezīmēm, kas liek domāt par to, ko mēs darām, un pētījumiem, kas var palīdzēt mums mainīties. Jūs galu galā būsiet gatavs veiksmīgi iekļaut konkrētu labsajūtas aktivitāti savā dzīvē.

 

3. Mācīšanās, kā mācīties (Learning How to Learn)DTS (Deep Teaching Solutions)

Šis kurss ļauj ērti piekļūt nenovērtējamām mācīšanās metodēm, kuras izmanto mākslas, mūzikas, literatūras, matemātikas, zinātnes, sporta un daudzu citu disciplīnu eksperti. Mēs uzzināsim par to, kā smadzenes izmanto divus ļoti atšķirīgus mācību veidus un kā tās iekapsulē informāciju. Mēs aplūkosim arī ilūzijas par mācīšanos, atmiņas paņēmieniem, vilcināšanās problēmu risināšanu un labāko praksi, kas pētījumos ir pierādījusi, ka tā visefektīvāk palīdz apgūt sarežģītus priekšmetus.

Izmantojot šīs pieejas, neatkarīgi no jūsu prasmju līmeņa tēmās, kuras vēlaties apgūt, jūs varat mainīt savu domāšanu un mainīt savu dzīvi. Ja jūs jau esat eksperts, šī palūrēšana zem prāta kapuces sniegs jums idejas veiksmīgas mācīšanās intensificēšanai, tostarp intuitīvus testu pieņemšanas padomus un atziņas, kas palīdzēs jums vislabāk izmantot savu laiku mājasdarbu un problēmu risināšanā.

4. Ievads psiholoģijā (Introduction to Psychology) Jēlas universitāte

No kā cilvēki visvairāk baidās? Ko nozīmē mūsu sapņi? Vai mēs esam dabiski dzimuši rasisti? Kas mūs priecē? Kādi ir garīgo slimību cēloņi un ārstēšanas veidi? Šis kurss mēģina atbildēt uz šiem un daudziem citiem jautājumiem, sniedzot visaptverošu pārskatu par domas un uzvedības zinātnisko izpēti. Tas pēta tādas tēmas kā uztvere, komunikācija, mācīšanās, atmiņa, lēmumu pieņemšana, pārliecināšana, emocijas un sociālā uzvedība. Mēs apskatīsim, kā šie prāta aspekti attīstās bērniem, kā tie atšķiras starp cilvēkiem, kā viņi ir pieslēgti smadzenēs un kā tie sabojājas slimību un traumu dēļ.

Iemaņas, ko jūs iegūsiet: pamatojums, problēmu risināšana, abstraktā domāšana, analītiskā domāšana, kritiskā domāšana.

 

5. Ievads filozofijā (Introduction to Philosophy) – Edinburgas universitāte.

Šis kurss jūs iepazīstinās ar dažām galvenajām mūsdienu filozofijas pētījumu jomām.  Mēs mēģināt izprast, kas ir filozofija – kādi ir tās raksturīgie mērķi un metodes, un kā tā atšķiras no citiem priekšmetiem? Tad mēs pavadīsim atlikušo kursu, iegūstot ievada pārskatu par vairākām dažādām filozofijas jomām.

Tēmas, par kurām uzzināsiet, būs:

Epistemoloģija, kur mēs apsvērsim, kādas ir mūsu zināšanas par pasauli un sevi un kā pie tām mums nonākt;

Zinātnes filozofija, kurā mēs izpētīsim zinātniskās izpētes un prakses pamatjēdzienus;

Prāta filozofija, kur mēs uzdosim jautājumus par to, ko nozīmē kaut kas, kam ir prāts, un kā prāti būtu jāsaprot un jāpaskaidro;

Politiskā filozofija, kur mēs izpētīsim, vai mums ir pienākums ievērot likumu;

Morālā filozofija, kur mēs centīsimies izprast mūsu morālo spriedumu un reakciju būtību – neatkarīgi no tā, vai tie ir vērsti uz kādu objektīvu morālu patiesību, vai arī tie ir tikai personiskas vai kultūras vēlmes;

Metafizika, kurā mēs pārdomāsim dažus fundamentālus konceptuālus jautājumus par brīvo gribu un realitātes būtību.

Populārākie maksas kursi ar sertifikātu

IBM datu zinātnes profesionālais sertifikāts.

(IBM Data Science Professional Certificate).

KO MĀCĪSIETIES

 • Uzzināsiet, kas ir datu zinātne, dažādas zinātnieka darba aktivitātes un metodoloģija domāt un strādāt kā datu zinātniekam.
 • Attīstīt praktiskas iemaņas, izmantojot profesionālo datu zinātnieku rīkus, valodas un bibliotēkas.
 • Importēt un iztīrīt datu kopas, analizēt un vizualizēt datus, kā arī veidot un novērtēt mašīnmācīšanās modeļus un plūsmas, izmantojot Python.
 • Pielietot dažādas datu zinātnes prasmes, paņēmienus un rīkus, lai pabeigtu projektu un publicētu ziņojumu.

IEMAŅAS, KO JŪS IEGŪSIET

Datu zinātne<> Python programmēšana<>Datu analīze<>Pandas<> Numpy<> Ipython<> Mākoņa datu bāzes<>Relational  Database Management System (RDBMS) <>SQL<> Predictive Modelling<> Datu vizualizācijas (DataViz) <>Modeļu atlase

Par šo profesionālo sertifikātu:

Datu zinātne ir viena no karstākajām profesijām šajā desmitgadē, un pieprasījums pēc datu zinātniekiem, kuri var analizēt datus un paziņot rezultātus, lai informētu par datiem balstītus lēmumus, nekad nav bijis lielāks. Šis profesionālais sertifikāts no IBM palīdzēs ikvienam, kurš interesējas par karjeru datu zinātnē vai mašīnmācībā, attīstīt ar karjeru saistītas prasmes un pieredzi.

Programma sastāv no 9 tiešsaistes kursiem apmēram 11 mēnešu laikā, kas sniegs jums jaunākos darbam gatavus rīkus un prasmes, tostarp atvērtā pirmkoda rīkus un bibliotēkas, Python, datu bāzes, SQL, datu vizualizāciju, datu analīzi, statistisko analīzi, paredzamo modelēšanu un mašīnmācīšanās algoritmus.  Jūs apgūsiet datu zinātni, praktiski pielietojot IBM Cloud, izmantojot reālus datu zinātnes rīkus un reālās pasaules datu kopas.

IBM Data Analyst profesionālais sertifikāts.

(IBM Data Analyst Professional Certificate).

KO MĀCĪSIETIES

 • Parādīt prasmi izmantot izklājlapas un izmantot Excel, lai veiktu dažādus datu analīzes uzdevumus, piemēram, datu apstrādi un datu ieguvi.
 • Izveidot dažādas diagrammas un diagrammas programmā Excel un strādāt ar IBM Cognos Analytics, lai izveidotu informācijas paneļus. Vizualizēt datus, izmantojot Python bibliotēkas, piemēram, Matplotlib
 • Attīstīt darba zināšanas par Python valodu datu analīzei, izmantojot Python bibliotēkas, piemēram, Pandas un Numpy, kā arī izsaukt API un Web Services
 • Aprakstīt datu ekosistēmu un izveidot vaicājumus, lai piekļūtu datiem mākoņa datu bāzēs, izmantojot SQL un Python no Jupyter piezīmjdatoriem

IEMAŅAS, KO JŪS IEGŪSIET

Microsoft Excel<>Python programmēšana<>Datu analīze<>Datu vizualizācija (DataViz)<> SQL<>Data Science<>Spreadsheet<>Pivot Table<> IBM Cognos Analytics <>Dashboard<>Pandas<>Numpy

Par šo profesionālo sertifikātu:

Izmantojot šo IBM astoņu kursu (11 mēnešu laikā pa 3 stundām nedēļā) profesionālo sertifikātu, iegūstiet iemaņas, kas nepieciešamas sākuma līmeņa datu analītiķiem, un konkurētspējīgi pozicionējieties plaukstošajā datu analītiķu saimē.

Šis profesionālais sertifikāts neprasa iepriekšējas programmēšanas vai statistikas prasmes, un tas ir piemērots izglītojamiem ar vai bez koledžas grādiem. Viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu darbu, ir pamata datorpratība, vidusskolas matemātika, komforts darbā ar skaitļiem, vēlme mācīties un vēlme bagātināt savu profilu ar vērtīgām prasmēm.

IBM kiberdrošības analītiķa profesionālais sertifikāts.

(IBM Cybersecurity Analyst Professional Certificate).

KO MĀCĪSIETIES

 • attīstīt zināšanas par kiberdrošības analītiķu rīkiem, tostarp datu aizsardzību; galapunkta aizsardzība; SIEM; sistēmas un tīkla pamati.
 • Uzzināsiet par galvenajām atbilstības un draudu izlūkošanas tēmām, kas ir svarīgas mūsdienu kiberdrošības ainavā.
 • Iegūsiet iemaņas reaģēšanai uz incidentiem un kriminālistiku, izmantojot reālās pasaules kiberdrošības gadījumu izpēti.
 • Iegūsiet praktisku pieredzi, lai attīstītu prasmes, izmantojot nozares specifiskos un atvērtā koda drošības rīkus.

IEMAŅAS, KO JŪS IEGŪSIET

Informācijas drošības analītiķis<> IT drošības analītiķis<> Jaunākais kiberdrošības analītiķis<> Informācijas drošība (INFOSEC)<> IBM New Collar <>Malware <>Kiberdrošība <>Kiberuzbrukumi <> datu bāzes ievainojamība<>tīkla drošība<>Sql Injection

Par šo profesionālo sertifikātu:

Aizvien vairāk aizraujošu, labi apmaksātu darbu mūsdienu drošības nozarē neprasa koledžas grādu. Šis 8 kursu (8 mēnešu laikā pa 4 stundām nedēļā) profesionālais sertifikāts sniegs jums tehniskās iemaņas, lai kļūtu gatavs darbam kiberdrošības analītiķa lomā. Mācību saturs un laboratorijas iepazīstinās jūs ar tādiem jēdzieniem kā tīkla drošība, galapunktu aizsardzība, reaģēšana uz incidentiem, draudu izlūkošana, iespiešanās pārbaude un ievainojamības novērtēšana.

Šī programma ir piemērota izglītojamajiem, kas sāk darboties, un profesionāļiem, kuri maina karjeru. Jums vajadzētu prast labi strādāt ar datoriem, būt gatavam attīstīt jaunas tehniskās prasmes un baudīt problēmu risināšanu sadarbībā un risinājumu komunikāciju.

Google Datu analītiķa profesionālais sertifikāts.

(Google Data Analytics Professional Certificate).

KO MĀCĪSIETIES

 • Iegūsiet visaptverošu izpratni par praksi un procesiem, ko jaunākais vai asociētais datu analītiķis izmanto ikdienas darbā
 • Apgūsiet galvenās analītiskās prasmes (datu tīrīšana, analīze un vizualizācija) un rīkus (izklājlapas, SQL, R programmēšana, tablo).
 • Izpratīsiet, kā tīrīt un kārtot datus analīzei, kā arī paveikt analīzi un aprēķinus, izmantojot izklājlapas, SQL un R programmēšanu
 • Uzzināsiet, kā vizualizēt un prezentēt datu atradumus informācijas paneļos, prezentācijās un bieži izmantotajās vizualizācijas platformās

IEMAŅAS, KO JŪS IEGŪSIET

Izklājlapa<>Datu tīrīšana<>Datu analīze<>Datu vizualizācija (DataViz)<> SQL <> Iztaujāšana<>Lēmuma pieņemšana<>Problēmu atrisināšana<> Datu uzkrāšana<>Datu ētika <>Parauga lieluma noteikšana

Par šo profesionālo sertifikātu

Sagatavojoties jaunai karjerai strauji augošā datu analīzes jomā, nav nepieciešama pieredze vai grāds. Saņemiet profesionālu Google izstrādātu apmācību un gūstiet iespēju sazināties ar labākajiem darba devējiem.

Vairāk nekā 8 kursos apgūstiet pieprasītas prasmes, kas sagatavo jūs sākuma līmeņa darbam. Ja stundas ir mazāk par 10 stundām nedēļā, sertifikātu var aizpildīt mazāk nekā 6 mēnešos.

IBM Datu analītiķa ar Excel un R profesionālais sertifikāts.

(IBM Data Analytics with Excel and R Professional Certificate).

KO MĀCĪSIETIES

 • Izmantosiet Excel izklājlapas, lai veiktu dažādus datu analīzes uzdevumus, piemēram, datu apstrādi, rakurstabulu (pivot) izmantošanu, datu ieguvi un diagrammu izveidi.
 • Veiksiet datu analīzes procesu, ieskaitot datu sagatavošanu, statistisko analīzi, iepriekšējo modelēšanu, izmantojot R, R Studio un Jupyter
 • Izveidosiet relāciju datu bāzes un tabulas, iegūsiet datus, kārtosiet, filtrēsiet un apkoposiet rezultātu kopas, izmantojot SQL un R no JupyterLab
 • Sazināsieties ar saviem datu devējiem, izmantojot dažādas datu vizualizācijas metodes, tostarp diagrammas un interaktīvos paneļus ar Cognos un R Shiny

IEMAŅAS, KO JŪS IEGŪSIET

Excel datu sagatavošana un vizualizēšana<> Datu apstrāde un modelēšana<>R programmēšanas pamati<> Cognos Analytics informācijas paneļi<> SQL un RDBMS<>Datu zinātne<> Izklājlapas <>Datu analīze<>Microsoft Excel <>Pivot tabulas<> Datu vizualizācija (DataViz) <>  IBM Cognos Analytics

Par šo profesionālo sertifikātu:

Šis profesionālais sertifikāts ir paredzēts ikvienam, kurš vēlas attīstīt iemaņas, rīkus un portfeli sākuma līmeņa datu analītiķa vai datu zinātnieka amatam. Izmantojot šos astoņus tiešsaistes kursus 11 mēnešu laikā pa 2 stundām nedēļā, jūs iegūsit datu analītiķa vai datu zinātnieka profesiju un attīstīsit nepieciešamās prasmes, kas jums nepieciešamas, strādājot ar dažādiem datu avotiem un lietojot jaudīgus rīkus, tostarp Excel, Cognos Analytics un R programmēšanas valodu, kļūt par datu orientētu praktiķi un iegūt konkurences priekšrocības darba tirgū.

Šī programma ir piemērota ikvienam, kurš aizraujas ar mācīšanos, un tai nav nepieciešama iepriekšējas zināšanas datu analīzē, statistikā vai pieredze programmēšanā.

15 izglītojoši resursi internetā

15 izglītojoši resursi internetā

15 izglītojoši resursi internetā! Pēc stundām, kas pavadītas Google un negūstot vēlamos rezultātus, jūs esat neapmierināts ar  atrasto informāciju? Jums ir rakstāms darbs, mājas darbi un lietas, kas jāapgūst –…
Padomi vecākiem, kā un kāpēc atsākt mācīšanos.

Padomi vecākiem, kā un kāpēc atsākt mācīšanos.

Gribu iegūt izglītību! Padomi vecākiem, kā un kāpēc atsākt mācīšanos. Nav noslēpums, ka izglītība var pavērt jaunas iespēju pasaules. Jūs, varbūt,  jau sen esat apsvēris iespēju atgriezties skolā, lai paplašinātu…
12-populārākie-online-kursi-ar-sertifikātu

12 populārākie online kursi ar sertifikātu

Sagatavojieties darbam pieprasītās karjerās. Ielauzies jaunā jomā, piemēram, informācijas tehnoloģijā, digitālajā mārketingā vai datu zinātnē. Lai sāktu, nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Linked To Skills – piedāvā iepazīties ar šībrīža populārākajiem…
Ceļš-uz-jaunu-karjeru-12-soļos

Ceļš uz jaunu karjeru 12 soļos

Katra cilvēka darba dzīvē var pienākt brīdis, kad viņš izlemj mainīt nodarbošanos. Karjeras izmaiņas notiek vairāku iemeslu dēļ, bet, ja tās notiek apzināti un izsvērti, stratēģiskai attieksmei pret šīm izmaiņām…
%d bloggers like this: