kiberdrošības kursi apmācības sertifikāts

Kiberdrošības kursi

Linkedtoskills.com piedāvā jums iepazīties ar populārākajiem kiberdrošības kursiem no vadošajām pasaules universitātēm un uzņēmumiem kā IBM un Google.

IT Fundamentals for Cybersecurity Specialization

Šajā kursā jums būs iespēja iemācīties konceptus ap kiberdrošības rīkiem un procesiem, sistēmu administrēšanu, operētājsistēmām un databāžu ievainojamību, kiber uzbrukumu tipiem un tīklošanas pamatiem. Jūs arī iegūsiet zināšanas par svarīgiem tematiem kā kriptogrāfija un digitālā kriminālistika.

100% online
Elastīgs grafiks
Iesācēja līmenis
48 H
Valoda: ENG

IBM Cybersecurity Analyst Professional Certificate

Šis 8 kursu profesionālais sertifikāts dos jums tehniskās zināšanas, lai kļūtu par darbam gatavu kiberdrošības analītiķi. Mācību saturs un laboratorijas iepazīstinās ar tādiem konceptiem kā tīkla drošība, parametru aizsardzība, negadījumu reakcija, iespiešanās pārbaudes un ievainojamības novērtēšana.

100% online
Elastīgs grafiks
Iesācēja līmenis
128 H
Valoda: ENG

Google IT Support Professional Certificate

Šis 5 kursu Google izstrādātais sertifikāts, ietver inovatīvu mācību saturu, kas ir izstrādāts, lai sagatavotu jūs iesācēja līmeņa pozīcijai IT atbalsta funkcijā. Darbs IT nozīmē klātienes vai attālināto palīdzības dienestu mazā uzņēmumā vai lielā starptautiskā kompānijā kā Google. Šī programma ir daļa no programmas Grow with Google (Audz ar Google), Google iniciatīvu, lai palīdzētu izveidot vienotas iespējas visiem.

100% online
Elastīgs grafiks
Iesācēja līmenis
120 H
Valoda: ENG

Cybersecurity Specialization

Kiberdrošības specializācija aptver fundamentālus konceptus, kas ir pamatā drošu sistēmu radīšanā, no aparatūras līdz programmatūrai ar cilvēka un datora saskari, ar kritogrāfijas izmantošanu, lai nodrošinātu drošas mijiedarbības.
Koncepti ir ilustrēti ar piemēriem no modernām pieejām un papildināti ar praktiskiem piemēriem ietverot būtiskus rīkus un tehnikas. Veiksmīgi dalībnieki attīstīs domāšanas veidu, kas ir orientēts uz drošību, labāk sapratīs, ko domāt par pretiniekiem un kā veidot sistēmas, kas pret tiem aizsargās.

100% online
Elastīgs grafiks
Iesācēja līmenis
64 H
Valoda: ENG

Introduction to Cybersecurity Tools & Cyber Attacks

Šis kurss iedos jums nepieciešamo fonu, lai saprastu kiberdrošības pamatus. Jūs iemācīsieties koberdrošības vēsturi, kiberuzbrukumu tipus un motīvus, lai paplašinātu jūsu zināšanas par šī brīža draudiem organizācijām un indivīdiem. Atslēgas terminiloģija, pamata sistēmu koncepti un rīki tiks apskatīti šajā iepazīšanās ar kiberdrošību jomā.

100% online
Elastīgs grafiks
Iesācēja līmenis
20 H
Valoda: ENG

Cybersecurity for Business Specialization

Šī specializācija ir radīta, lai iepazīstinātu Jūs ar praktisko datordrošību un iemācītu pamatus, kā izmantot drošību biznesā. Šis kurss ir domāts tiem, kuri grib saprast, kā aizsargāt datorsistēmas un aktīvus no uzbrucējiem un citiem draudiem. Kurss ir arī tiem, kas grib saprast, kā draudi un uzbrukumi tiek veikti, lai labāk saprastu, kā aizsargāt savas sistēmas. Šis kurss ir piemērots no vecākajiem biznesa vadītājiem līdz vidējiem vadītājiem un sistēmu administratoriem, lai visi varētu runāt vienā valodā un labāk izprastu jomu. Papildus, kursa materiāls var palīdzēt veiksmīgāk nokārtot tādus industrijas drošības eksāmenus/kursus kā Security+ un CISSP.

100% online
Elastīgs grafiks
Iesācēja līmenis
40 H
Valoda: ENG

IT Security: Defense against the digital dark arts

Šis kurss aptver plašu jomu IT drošības konceptiem, rīkiem un labajai praksei. Kurss iepazīstina ar draudiem un uzbrukumiem un daudzajiem veidiem, kādos tie var parādīties. Tiks nodrošināta fona informācija algoritmu šifrēšanai un kā tie tiek nodrošināti, lai aizsargātu datus. Kurss sniegs padziļinātu informāciju par autentifikāciju, autorizāciju un grāmatvedību.
Kurss ir radīts, lai saliktu kopā visus elementus daudzlīmeņu, padziļinātai drošības arhitektūrai, kam sekos rekomendācijas kā integrēt drošības kultūru jūsu organizācijā vai komandā.

100% online
Elastīgs grafiks
Iesācēja līmenis
29 H
Valoda: ENG
%d bloggers like this: